200-400 kg/h Haltakarmány gyártósor
video
200-400 kg/h Haltakarmány gyártósor

200-400 kg/h Haltakarmány gyártósor

Ez a 200–400 kg/h sebességű lebegő haltakarmány gyártósor 13 lépésből áll a zúzótól a kész tartályig. Gőzkondicionálóra és nedves egycsigás extruderre összpontosítva egyenletes haltakarmány-pelleteket állít elő.

Leírás

Kulcs elvitelek

Gyors válasz:A 200-400 kg/h sebességű, gőzkondicionálással ellátott haltakarmány-gyártó sor egy 13 lépcsős szerelvényt vezet a zúzótól a készterméktárolóig, közepén gőzkondicionálóval és nedves egycsigás extruderrel. A gőzkondicionálás hővel és nedvességgel előfőzi a cefrét az extrudálás előtt, ami növeli a pellet tartósságát és emészthetőségét. A gőzkazánt a megrendelő szállítja, a vezetékes teljesítmény ebben a léptékben a 86-152 kW sávba esik, a vízfelhasználás projektenként igazolt.

  • A 200-800 kg/h-s konfiguráció lefedi a 200-400 kg/h-s célt, mint alsó működési sávot, 2-3 kezelővel és 40 láb konténerszállítási lábnyommal.
  • Az általunk kiadott legkisebb gőzkondícionált egycsavar 0,3-0,5 t/h teljesítményű 30 kW-on, egy- vagy kétrétegű kondicionálóval.
  • A gőz, villany és víz három külön számlát képez: a kazán az ügyfél által biztosított, a vezetékes teljesítmény a 86-152 kW sávban van feltüntetve, a víz pedig kondicionálási igény szerint történik.
  • A többrétegű gőzszárító kezeli a kondicionált nedves teljesítményt, a folyamatos vezetékek alternatívájaként a légáramlásos szárítást kínálja.
  • A matricák mind a lebegő, mind a süllyedő takarmányt lefedik, ugyanazon az extruderen átváltva.

1–2 T/H Nedves típusú egycsigás úszó haltakarmány-pellet gyártósoros teszt

01Mit tartalmaz a 200-400 kg/h sebességű, gőzkondícionálós haltakarmány gyártósor?

A gőzkondicionálás a 200-400 kg/h sebességű haltakarmány gyártósort folyamatos szerelvényré alakítja, nem pedig egyetlen géppé. Az anyagot összezúzzák, továbbítják és egy kondicionálóba vezetik, ahol a gőz és a víz megemeli a hőmérsékletet és a nedvességet, majd egy nedves egycsigás extruderbe, amely megfőzi és formálja a pelletet. A nedves pelletet megszárítják, polírozzák, lehűtik és végül egy készterméktárolóban tárolják.

Amor Hadji algériai érdeklődése kifejezetten megnevezte a gőzkondicionálás lépését, kérte a szárítót, majd a közműveket. A kérdések sorrendje beszédes: a vevő már ismeri a folyamatot, és szeretné a műszaki keretet - mennyi gőz, mennyi áram, mennyi víz -, mielőtt árról beszélne.

A kondicionáló, extrudálás, szárítás és hűtés vonat

1. lépés Daráló 2. lépés Szállítószalag 3. lépés Adagoló 4. lépés Szállítószalag 5. lépés Adagoló extruder 6. lépés Légszállító 7. lépés Szárító 8. lépés Légszállító 9. lépés Szuper forgó granulátor 10. lépés Légszállító 11. lépés Hűtő 12. lépés Légszállító 13. lépés

1000 kg/h Aquaculture Feed Pellet Production Line1-2T/H Commercial Use Fish/pets Feed Pellet Production Line

 

Tétel Érték
Termelési hatékonyság 200-800 kg/h
Teljes teljesítmény 86-152 kW
Lábnyom 25*3*6 m
Üzemeltetők 2-3
Szállítás 40 ft-os konténer
Pellet átmérő 1-12 mm

200-400 kg/h sebességgel a 200-800 kg/h konfiguráció alsó sávját futja.

Miért határozza meg ezt a felépítést a gőzkondicionálás?

A kondicionáló az, ami elválasztja ezt a vonalat a száraz extrudáló üzemtől. Ha az extruder előtt gőzt adunk hozzá, egyszerre három dolgot hajtunk végre. Előgélesíti a keményítőt, így az extrudernek kevesebb munkája van. Keni a cefrét, így egyenletesebben folyik át a hordón. Megnöveli a pellet tartósságát, így kevesebb pellet törik el a kezelés során. A száraz zsinór elfogadható takarmányozást eredményezhet; egy kondicionált zsinór olyan takarmányt készít, amely túléli a tóba való utazást.

Érdekelne, hogy miben hasonlít egy kondicionált vonal a szárazhoz?Küldje el nekünk a célfajtát és a pellet méretétés kijelöljük egymás mellett a két útvonalat.

02Hogyan változtatja meg a gőzkondicionálás a haltakarmány minőségét 200-400 kg/óra sebességnél?

A gőzkondicionálás egy visszatartási folyamat. A cefre áthalad a kondicionálón, és szabályozott ideig érintkezik a gőzzel, ami alatt a hő és a nedvesség behatol a részecskékbe. Az eredmény egy cefre, amelyet részben megfőznek, mielőtt elérné az extruder hordóját, ami megváltoztatja az extruder viselkedését.

Referencia:Wageningen kutatás a gőzkondicionálásról és a pellet minőségéről

Hő, nedvesség és tartási idő a kondicionálóban

Három változó határozza meg a kondicionálást: a gőz hőmérséklete, a nedvesség, amelyet a cefre felvesz, és mennyi ideig marad a kondicionálóban. Túl kevés a visszatartás, és a cefre szárazon és alulfőzve érkezik, ami arra kényszeríti az extrudert, hogy olyan munkát végezzen, amit a kondicionálónak kellett volna. Túl sok, és a cefre ragacsossá válik, ami áthidalást és egyenetlen adagolást okoz a hordóban. A kezelő feladata, hogy mindhármat egyensúlyban tartsa, és az extruder ezután a kondicionált cefrét konzisztens pelletté alakítja.

Egyrétegű kontra kétrétegű kondicionálók

Gőzkondicionált extrudereink egy- vagy kétrétegű kondicionálóval kaphatók. A kétrétegű kondicionáló hosszabb visszatartási utat biztosít ugyanazon az alapterületen, ami megfelel a magasabb zsírtartalmú és nagyobb összetételű recepteknek, ahol az egyenletes nedvességeloszlás fontosabb. Az egyrétegű egység egyszerűbb és elegendő az egyszerű receptekhez. Kínálatunk legkisebb nedves egycsavarja 1,5 plusz 1,5 kW-os kétrétegű kondicionálót tartalmaz, ami azt mutatja, hogy az opció még az alacsony végállásban is elérhető.

Ahol egy növény ismét tovább akarja tolni a főzést, ott egy expander található a kondicionáló és az extruder között. Aaquafeed expanderbuild elmagyarázza, hol kapja meg a helyét az adott lépés.

03Melyik gőzkondícionált extruder fedi le a 200-400 kg/h sávot?

Ehhez a kapacitáshoz a nedves, egycsigás extruder, gőzkondicionálással a standard választás. A tartomány a kis egységtől felfelé terjed:

Referencia:Purdue tanulmány a gőzkondicionálásról és a pellet minőségéről

Modell Kimenet Fő motor Etető Vágó
85-B 0.3-0.5 t/h 30 kW 0.75 kW 0.75 kW
90-B 0.5-0.6 t/h 37 kW 1.5 kW 2.2 kW
100-B 0.6-0.8 t/h 55 kW 1.5 kW 2.2 kW
135-B 1.2-1.5 t/h 90 kW 2.2 kW 3 kW
145-B 2.0-2.5 t/h 110 kW 2.2 kW 3 kW
160-B 3.0-4.0 t/h 160 kW 3 kW 5.5 kW
175-B meg kell erősíteni 200 kW 3 kW 7.5 kW
Kondicionáló Hordó
1.5+1.5 kW (kétrétegű) 5 szakasz
5.5 kW 5 szakasz
7.5 kW 5 szakasz
11 kW 6 szakasz
15 kW 6 szakasz
18 kW 6 szakasz
22 kW 6 szakasz

A legnagyobb modell teljesítményét a gyári műszaki visszaigazoló lap igazolja.

Wet Type Floating Feed Making MachineWet Type Floating Feed Making Machine

Nedves egycsigás osztályok 0,3-0,5 t/h közelében

A legkisebb, 0,3-0,5 t/h névleges teljesítményű, 30 kW-os főmotoron a 200-400 kg/h-s vonalat lefedő gép. Jegyezzük meg a számtani: 0,3-0,5 t/h az 300-500 kg/h. A 200 kg/h üzemi pont tehát ennek a sávnak az alján fut, és a 200-400 kg/h tartományt úgy érhetjük el, ha a gépet az alacsonyabb beállításokon tartják. A pontos konfigurációt és az esetleges kapacitásbeállításokat a műszaki visszaigazoló lapon erősítjük meg, ahelyett, hogy azt állítanánk, hogy a gép 200 kg/h-t szállít közvetlenül a dobozból.

Amikor ikercsavaros hordóra válik szükségessé

Az ikercsavaros hordóra akkor van szükség, ha a recept sok zsírt vagy nedvességet hordoz. Akkor is szükség van rá, ha a terméknek nagyon sűrű tételes konzisztenciára van szüksége, vagy ha egyetlen csavar nem tudja megtartani az adott úszó pellethez szükséges tágulást. Az ikercsavar választék:

Modell Kimenet Fő motor Vágó Takarmány Kondicionáló
65 type 250-300 kg/h 22 kW 1.5 kW 1.5 kW 3 kW
70 type 500-600 kg/h 45 kW 1.5 kW 1.5 kW 3 kW
85 type 1200-1500 kg/h 90 kW 3 kW 2.2 kW 5.5 kW
95 type 2000-2500 kg/h 110 kW 3 kW 3 kW 11 kW
120 type 3000-4000 kg/h 160 kW 5.5 kW 3 kW 15+7.5 kW

Az adott ikercsavaros típushoz tartozó motorok besorolását a gyári műszaki visszaigazoló lap igazolja, mert ugyanaz a névleges méret több hajtás specifikációra is beépíthető. A nedves egycsigás és ikercsigás útvonalak egyenes összehasonlításához lásdakvakultúra takarmány pellet extruder.

3-4 T/H Aquafeed Production Line3-4 T/H Aquafeed Production Line

04Hogyan egyensúlyoznak a gőz-, elektromos- és vízművek egy 200-400 kg/h sebességű vezetéket?

Ön a közüzemi követelményeket kérdezte, és ez három külön fiók. Egy számként való kezelésük a költségvetési meglepetések leggyakoribb forrása egy feltételes vonalon.

Gőzigény és a vevő által biztosított kazán

A gőzkazánt a megrendelő szállítja, nem mi. Ez egy szándékos elrendezés: a kazán mérete és a tüzelőanyag kiválasztása a telephelytől, a helyi üzemanyagáraktól és a gőzelosztástól függ, a kazán pedig szinte mindenhol helyben beszerzett termék. A vonal gőzigénye követi a kondicionáló teljesítményét. A legkisebb nedves egycsavaros kondicionáló kétrétegű egységként 1,5 plusz 1,5 kW-ot fogyaszt. A besorolás ezután 5,5 kW-tal és 7,5 kW-tal emelkedik a középkategóriás gépeken, és 11-22 kW-tal tovább a tartományban. A gyári műszaki visszaigazolási lapon igazoljuk, hogy a kazánnak mekkora gőzáramot és nyomást kell szállítania, így a kazán szállítója a valós számokhoz viszonyíthatja a méretet.

Beépített elektromos terhelés és víz a kondicionáláshoz

A 200-800 kg/h-s konfiguráció vonalteljesítménye 86-152 kW összteljesítményben van közzétéve, 200-400 kg/órás működéssel a sáv alsó végén. Az elektromos terhelés a hajtómotorok összege a 13 fokozaton keresztül: az extruder főmotorja, a kondicionáló hajtásai, a törőgép, a légszállítószalagok, a szárító hajtások, a granulátor és a hűtő. A gépenkénti adatok a fenti táblázatokban találhatók. A kondicionáló víz inkább folyamatinput, semmint fix használati érték. Követi a cefrébe kívánt nedvességet és az alapanyagok bejövő nedvességét, így projektenként megerősítve van a gőzadatok mellett. Az üzemmérnökének először a használati lapra van szüksége, tehátKüldje el nekünk gőznyomását és helyszíni készletétés az árajánlattal együtt visszaküldjük a gőz-, áram- és vízfigurákat.

05Melyik szárító kezeli a gőzzel kondicionált vezeték nedves kimenetét?

A kondicionált pelletek nedvesebbé és sűrűbbé teszik az extrudert, mint a szárazvonalas pellet, ezért a szárítót inkább ehhez a valósághoz kell méretezni, mint a kész mennyiséghez. Többrétegű gőzszárítóink a pelleteket egymásra rakott tálcákon engedik le, és leesés közben megfordítják:

Modell Tételkapacitás Hajtás Jegyzet
LX-Z5-5-1 150-200 kg 4 kW Többrétegű gőzszárító, 4 rétegű, 2,2 bar
LX-Z5-8-1 1500-2000 kg 7.5 kW Többrétegű gőzszárító, 6 rétegű
LX-Z5-10-1 2500-6000 kg 11 kW Többrétegű gőzszárító, 8 rétegű

A többrétegű szárítók kapacitásai gyártási adatok, és megrendelésre a gyári műszaki adatlapon vannak visszaigazolva.

Többrétegű gőzsütő a légáramlásos szárítással szemben

A többrétegű gőzsütő egyenletes, szabályozható szárítást biztosít, és megfelel a szakaszos és félfolyamatos működésnek, ezért a kondicionált sor szokásos partnere. Az alternatíva a légáramú szárítók. Egy 219-es egység 4 kW-os hajtással és egy kanyarral, egy 325-ös egység 7,5 kW-os hajtással és három kanyarral, vagy egy 400-as egység 7,5 kW-os hajtással és négy kanyarral, amelyek 7,5*1,5*3 métert foglalnak el 17*1,5*3,5 m-ig. A légáramlás hosszabb folyamatos futáshoz; a sütő szigorúbb nedvességszabályozásnak felel meg.

A szárító teljesítménye 200-400 kg/h-hoz igazodik

A szárító méretezése a nedves kimenetet követi, nem a kész mennyiséget. A nedves pellet nehezebb, és hosszabb tartózkodási időt igényel, így a szárítási aránynak megfelelő szárító mindig elmarad. Ha kétségei vannak, válassza a nagyobb egységet, és üzemeltesse a kapacitás alatt – a költségkülönbség kicsi a száradásra várakozó vezeték költségeihez képest.

06Melyik matrica és pellet méret felel meg a gőzzel kondicionált haltakarmánynak?

A matricák határozzák meg a terméket, és nedves vonalon a kondicionáló mellett működnek, nem pedig helyette.

A süllyedő és lebegő pellet meghal

A lebegő takarmányhoz olyan szerszám- és beállítási kombinációra van szükség, amely lehetővé teszi a kondicionált pellet kitágulását; a süllyedő takarmánynak olyanra van szüksége, amely visszafogja a tágulást és sűrű pelletet hoz létre. Mindkettő ugyanarról az extruderről származik. Kondicionált vonalon a tágulási ablak szélesebb, mint szárazon, mert az előfőzött cefre kiszámíthatóbban tágul. Ez az egyik oka annak, hogy a kondicionált zsinórt választják, amikor a lebegő takarmányminőség számít.

product-733-448

Vágószerszámcsere nedves zsinóron

Nedves vonalon a szerszámcsere egy tervezett leállás, amely magában foglalja a kondicionáló újrastabilizálását is, mivel az áramlási szünet után a cefre állapotot vissza kell állítani. Tervezze meg a szerszámváltásokat a műszakhatárokon, nem pedig a futás közepén.

07Hogyan zárható le a hűtés és szállítás egy 200-400 kg/h sebességű akvakultúra takarmány pellet gyártósort?

A vonat utolsó szakaszai nem elbűvölőek, és könnyen alulvásárolhatók. Szárítás után a pelleteket polírozzák, továbbítják, lehűtik és a késztermék-tárolóba ejtik.

Ellenáramú hűtés kondicionált pelletekhez

Az ellenáramú hűtők lefelé vezetik a pelleteket a felszálló levegő ellen, ami egyenletesen hűti azokat és csökkenti a repedéseket. Az ehhez a skálához megfelelő egységek közé tartozik egy 1-2 t/h-s hűtő 1,5 kW-os, egy 2-4 t/h-s egység, valamint egy 1000-3000 kg/h-s ellenáramú 5,5 kW-os hűtő, valamint egy 2,1 kW-os ventilátor. A kondicionált vonalon a hűtés fontosabb, mint a száraz zsinóron, mert a sűrűbb pellet tovább tartja a hőt.

Nedves és száraz termék szállítása

A vonal légszállítást alkalmaz az extruder, szárító, granulátor és hűtő között, mivel a légszállítás a nedves, ragadós terméket anélkül mozgatja, hogy a mechanikus szállítószalag felhalmozódna. A vonaton átívelő szállítószalag-választás határozza meg, hogy milyen gyakran kell a vonalat takarítani, ami inkább az üzemeltetési költségek, mintsem egy jelentős döntés. Ha látni szeretné, hogyan alkalmazzák ezt a vonatot egy adott termelési beállításhoz, avízi takarmány extruder sorA build ugyanazt a folyamatot fedi le, mint a tavi haltermelésnél.

08Hogyan vannak megadva egy táblázatban a 200-400 kg/h-s, teljesen automatikus takarmánypufogató gyártósor gépei?

A sor egy helyen:

Tétel Specifikáció
Kapacitássáv 200-800 kg/h, alsó üzemi sáv 200-400 kg/h
Teljes teljesítmény 86-152 kW
Lábnyom 25*3*6 m
Üzemeltetők 2-3
Szállítás 40 ft-os konténer
Extruder Gőzkondicionált nedves egycsavaros, 0,3-0,5 t/h 30 kW-nál és feljebb
Kondicionáló Egy- vagy kétrétegű; 1.5+1.5 kW a legkisebb egységen
Szárítógép Többrétegű gőzszárító, 150-200 kg-tól 2500-6000 kg-ig tételenként; légáramlási alternatíva
Hűtés 1-2 t/h 1000-3000 kg/h ellenáramig
Pellet átmérő 1-12 mm
Gőzkazán Ügyfél által biztosított; igény a gyári műszaki visszaigazoló lapon megerősítve

09Melyik nyersanyaghoz és halfajhoz illik egy 200-400 kg/h-s gőzölt haletetőzsinór?

Az ilyen léptékű vonalak megfelelnek egy saját takarmányt előállító tó- vagy ketreces gazdaságnak, vagy egy kis regionális takarmányipari vállalkozásnak, amely több gazdaságot lát el. Tipikus nyersanyagok a kukorica, a búza, a szójaliszt, a halliszt, a repcepogácsa, a rizskorpa és a vitamin- vagy ásványianyag-premix, valamint a helyi fehérjeforrások, ahol elérhetőek és megfizethetőek.

A fajok illeszkedése a pellet méretét és receptjét követi, nem pedig a gépet:

  • Tilápia, ponty és harcsa2-4 mm-nél fiatalkorúaknál és 4-6 mm-nél kinőtteknél.
  • Pisztráng és más hidegvízi fajokkisebb átmérőnél és nagyobb fehérjetartalomnál.
  • Garnélarák és garnélarák takarmányahol finomabb, sűrűbb pelletre van szükség.
  • Tavi polikultúraahol egy készítmény több fajt szolgál ki.

A kondicionált zsinór különösen hasznos ott, ahol a pellet tartóssága számít, mint például a ketreces tenyésztésben, ahol a takarmányt többször is kezelik, mielőtt elérné a halat. A tótermeléshez használt ugyanazon berendezés nézetét lásdhaltakarmány gyártósor tavi halak számára. A miénkúszó haltáp extruder sorrészletesebben lefedi ennek a buildnek a lebegő feed-verzióját.

feed pellet simples

floating fish food

pellet samples

10Milyen előnyökkel jár a gőzzel kondicionált 200-400 kg/h extrudált vízi takarmány pellet gyártósor egy takarmánygyárat?

  • Jobb pellet tartósság- az előkondicionálás azt jelenti, hogy kevesebb pellet törik el a kezelés és a szállítás során.
  • Javított emészthetőség- a keményítőt részben zselatinizálják az extrudálás előtt.
  • Szélesebb receptablak- a kondicionáló nagyobb zsírt és nedvességet tolerál, mint a száraz zsinór.
  • Konzisztens kimenet- a kondicionált cefre egyenletesebben táplálja az extrudert, mint a száraz cefre.
  • Rugalmas termék- lebegő és süllyedő takarmány egy extruderről szerszámváltással.
  • Szerény lábnyom- 25*3*6 m 2-3 kezelővel, 40 láb-os konténerben szállítjuk.

Ahol az üzem később azt szeretné, hogy a folyamat szigorúbb automata vezérlés mellett folyjon, amagasan automatizált takarmány-extruderbuild megmutatja, hogy mi van hozzáadva. Hogy mi változik, ha ugyanazt a folyamatot felnagyítják, azt lefediknagyméretű extruderes haltáp.

11Megszólított ügyféligények: Algéria 200-400 kg/h megkeresés, tételenként

1-2 pont: a 200-400 kg/h teljesítmény és a gőzkondicionált extruder

Az Ön célpontja200-400 kg/halsó üzemi sávjaként a 200-800 kg/h-s konfigurációban helyezkedik el. Agőzkondicionált extrudererre a feladatra a nedves egycsavaros osztály 0,3-0,5 t/h névleges teljesítményű 30 kW-os főmotoron, egy- vagy kétrétegű kondicionálóval. Mivel 0,3-0,5 t/h az 300-500 kg/h, ezért a gép sávjának alsó végén 200-400 kg/h üzem fut, a pontos konfigurációt az ajánlat műszaki mellékletében igazoljuk.

3. pont: a szárító nedves kondicionált pelletekhez

Aszárítógépa kondicionált nedves teljesítményhez egy többrétegű gőzszárító. 4 kW-os hajtásnál tételenként 150-200 kg-tól, 11 kW-os hajtásonként 2500-6000 kg-ig kapható, a hosszabb folyamatos üzemelések alternatívájaként a légáramlásos szárítás. A szárító méretezése nem a kész mennyiséget, hanem a nedves kimenetet követi.

4-5. pont: árajánlat és gépenkénti műszaki leírás

A sorokat tételenként árazzuk, EXW vagy FOB alapon szállítjuk, és kérésre CIF árajánlatot adunk. A gépenkénti specifikációk - a főmotor, az adagoló, a vágó, a kondicionáló és az extruderek hordórészei, valamint a szárító és a hűtő besorolása - az ezen az oldalon található táblázatokban találhatók.

6. pont: gőz-, villany- és vízközmű követelmények

Három fiók, külön válaszolva.Gőz: a kazánt az ügyfelek szállítják, és a vezeték gőzigénye a kondicionáló besorolását követi, a legkisebb kétrétegű egységen 1.5+1.5 kW-tól felfelé. A kazán által szállított gőzáram és nyomás a gyári műszaki visszaigazoló lapon található.Elektromos: a 200-800 kg/h-s konfigurációban a teljes vezetékteljesítmény 86-152 kW, 200-400 kg/h a sáv alsó végén, és a táblázatokban a gépenkénti motorok szerepelnek.Víz: a cefre célzott nedvességtartalma és a nyersanyag nedvességtartalma által meghatározott folyamatbemenet, projektenként megerősítve.

7. pont: szállítási határidő a megrendelés után

Az átfutási idő a kaucióval és a visszaigazolt műszaki lappal kezdődik, a pontos ütemezést az ajánlathoz csatoljuk. Mivel a vonalat 40 láb hosszú konténerben szállítják, tervezze meg a kikötőt és a szárazföldi mozgást, mielőtt a berendezést kiadják.

Készen áll a segédlet beszerzésére webhelyéhez? Küldje el a célfajtát, a pellet méretét és a telephely segédprogramjaités visszaküldjük a tételes árajánlatot a gőz-, áram- és vízszámokkal.

12Hogyan történik a telepítés, az üzembe helyezés és a szállítás Algériában?

A kondicionált sor üzembe helyezése az a hely, ahol a folyamatbeállítások beállnak, így ez többet számít, mint egy száraz üzemben. Az extruder és a kondicionáló együtt működnek, és a kondicionáló gőz-, nedvesség- és visszatartási beállításait a tényleges nyersanyagokhoz igazítják, amíg a pellet meg nem tartja az Ön által megadott tartósságot és méretet. Ez az üzembe helyezési időszak egyben az is, amikor a vonal valós teljesítményét az Ön által megrendelt kapacitással ellenőrzik.

A szállítás a kauciótól és a műszaki visszaigazolástól indul. Mivel a kazánt a vevő szállítja, a beszerelését és a gőzcsatlakozását az üzembe helyezés megkezdése előtt el kell készíteni. Ez a határelem a vevő oldalán ül egy feltételes sorban, és ez a leggyakoribb oka a késleltetett indításnak. Javasoljuk, hogy a rendelési szakaszban állapodjon meg egy pótcsomagban, amely magában foglalja a szerszámokat, a vágókéseket és a kondicionáló kopóalkatrészeit.

13GYIK: Steam-feltételes vonalajánlat, segédprogramok és EXW/FOB/CIF szállítás

Q1:Az ár tartalmazza a gőzbojlert?

Nem. A gőzkazánt a megrendelő szállítja, mert a kazán méretezése, tüzelőanyag-választása és gőzelosztása telephelyfüggő. Gyári átvételkor ellenőrizzük a vezetéknek szükséges gőzáramot és nyomást, hogy a kazán szállítója a méretre tudjon méretezni.

Q2:Melyek a használati követelmények egy 200-400 kg/h sebességű haltakarmány-extruder sorhoz?

Három külön fiók. A gőz követi a kondicionáló besorolását, és a kazánt az ügyfél szállítja. A teljes vezetékteljesítmény 86-152 kW a 200-800 kg/h-s konfigurációnál, az alsó végén 200-400 kg/h. A víz egy folyamatinput, amelyet a megcélzott cefre nedvességtartalma és a nyersanyag nedvességtartalma határoz meg, projektenként megerősítve.

Q3:Melyik extruder fedi le a 200-400 kg/h haleledel pellet gyártósort?

A legkisebb gőzkondícionált nedves egycsavaros, 0,3-0,5 t/h névleges teljesítményű 30 kW-os főmotoron, egy- vagy kétrétegű kondicionálóval. Mivel ez a sáv 300 kg/h-nál kezdődik, az alsó végén 200-400 kg/órás üzem fut, ezt a műszaki visszaigazoló lap is megerősíti.

Q4:Készíthet-e lebegő és süllyedő takarmányt az automatikus puffadó takarmány gyártósor?

Igen. Mindkettő ugyanarról a gőzzel kondicionált extruderről jön le a szerszám és a futási beállítások megváltoztatásával.

Q5:Hogyan szállítják a vonalat, és hány kezelőre van szüksége?

A 200-800 kg/h sebességű konfiguráció 40 láb-os konténerben szállítható, körülbelül 25*3*6 m-t foglal el, és 2-3 kezelővel működik.

Q6:Hogyan jegyzik az úszó halpellet takarmány gyártósort, és milyen szállítási feltételek vonatkoznak rá?

Minden gépet tételesen EXW vagy FOB alapon sorolunk fel, és kérésre CIF árajánlatot adunk. A kiszállítás a kauciótól és a műszaki visszaigazolástól számítva, az ajánlatban rögzített ütemezéssel történik.

 

QQ20260703160558 20260428115527

20260428120430

2026042812044620260428120415

2025108

Küldje el a célteljesítményt és a szállítható gőznyomást, mi pedig visszaigazoljuk a kondicionált hordóméretet, a hozzáillő szárítót és a használati terhelést a 200-400 kg/h konstrukcióhoz.

Népszerű tags: 200-400 kg/h Haltakarmány gyártósor, Kína 200-400 kg/h Haltakarmány gyártósor gyártók, beszállítók, gyár, automatikus halpellet alakú gép, fejlett akvakultúra -takarmány -extrudáló gép, tartós akvakultúra -takarmánykészítő berendezések, halpellet -formáló vonal, Professzionális akvakultúra -takarmány -formáló gép, haladagolási extrudáló berendezések

Akár ez is tetszhet

Bevásárlótáskák