1000 kg/h akvakultúra takarmány pellet gyártósor
video
1000 kg/h akvakultúra takarmány pellet gyártósor

1000 kg/h akvakultúra takarmány pellet gyártósor

A haltakarmány gyártósor magas-tápanyagtartalmú pellet takarmányt tud előállítani.

Leírás

 

Egy 1000 kg/órás akvakultúrás takarmánypellet gyártósor, amely egy nedves-típusú egycsavaros haltakarmány-extruder gépre épül, egy kis mezőgazdasági sor és egy teljes ipari üzem közötti édes helyen található. Ez biztosítja a víz stabilitását és emészthetőségét a gőzzel-kondicionált takarmány nagyjából felével, mint egy ikercsavar-tőkével, miközben megbízható lebegő pelleteket készít körülbelül 1 tonna óránként. Ha szállít egy szövetkezetet, egy közepes halgazdaságot üzemeltet, vagy regionális takarmányozási vállalkozást szeretne indítani az ikercsavar költsége nélkül, ez a vonal a praktikus válasz. A száraz vonalak kiemelik a minőséget, az ikercsavar pedig többe kerül-, mint amennyire a térfogatára szüksége van, ez az ismerős szorítás. Ez az útmutató elmagyarázza, hogyan működik a nedves egycsavar, hogyan hasonlítható össze a száraz és ikercsavarokkal, a teljes modellválasztékot, a teljes vonalkonfigurációt teljesítményekkel, valamint a reális befektetési és megtérülési nézetet. 1 t/h sebességgel takarjuk a tilápiát, harcsát és egyéb akvakultúrás takarmányokat.

 

Kulcs elvitelek

- Egy 1000 kg/órás akvakultúra takarmány pellet gyártósor nedves-típusú, egycsavaros úszó haltakarmány-extruderrel, gőzzel -kondicionált lebegő takarmányt szállít körülbelül óránként 1 tonna sebességgel, a száraz és az ikercsavaros-csavar között a költségek és a minőség alapján.

- A gőzkondicionálás javítja a keményítő kocsonyásodását és a víz stabilitását, így a pellet 12–24 órán keresztül lebeg, miközben az egyetlen csavar a tőke- és működési költséget a két csavar alatt tartja-.

- A nedves egy-csavarcsalád 0,3 t/h és 4 t/h között mozog nyolc modellben, a 100-B (0,6–0,8 t/h) és a 135-B (1,2–1,5 t/h) pedig az 1 t/h célt.

- Egy komplett, 1 t/h-s üzemhez kazán, daráló, keverő, szárító, olajpermetező, hűtő, rostáló és automata csomagoló is tartozik, jellemzően 90–140 kW összteljesítménnyel és közel 200–300 m² alapterülettel.

- Ennél a léptéknél a helyszíni termelés általában 8-15 hónap alatt megtéríti az üzem költségeit, a helyi nyersanyag- és takarmányáraktól, valamint a napi üzemóráktól függően.

1. Mi az 1000 kg/h sebességű akvakultúra takarmány pellet gyártósor?

Egy akvakultúra extrudált pellettakarmány gyártósor 1 t/h sebességgel veszi a nyersanyagokat, őröli és összekeveri, gőzzel-kondicionálja a cefrét, egyetlen csavaron keresztül extrudálja, majd szárítja, bevonja, hűti, szitálja és automatikusan csomagolja a pelletet. Az „1000 kg/h” megnevezi azt az óránkénti teljesítményt, amelyre a nedves egycsigás extruder mérete van.

Az akvakultúra farm pellettakarmány gyártósora 1 t/h sebességgel és napi 8 órával 300 napon keresztül mintegy 2400 tonna takarmányt gyárt évente. Ez elegendő egy közepes és nagy halgazdaság támogatására, vagy egy szerény takarmányüzlet működtetésére, amely a közeli tavakat és ketreceket látja el. Ez az a kapacitás, ahol a gőzkondicionálás egyértelműen kifizetődik a száraz extrudálásnál, de az ikercsavar még mindig több gép, mint amennyire a térfogatra szükség van.

A Wet{0}}típusú egycsavaros úszó haletető-extruder gép egy csavart használ egy gőzzel fűtött{1}}hordóban. Egyszerűbb és olcsóbb, mint az ikercsavaros-csavar, mégis megragadja a gőzkondicionálás által biztosított minőségjavítás nagy részét.

1–2T/H Haltakarmány pellet gyártósor gyári kirakat

Kezdje a számaiból.Adja meg napi mennyiségét és célfajait (tilapia, harcsa, ponty), és mi megmérjük a nedves egy{0}}csavart, valamint a kazánt és minden állomást, majd küldünk egy konfigurált árajánlatot.Kérjen konfigurált árajánlatot

2. Nedves-típusú egy-csavaros úszó halextruder gép magyarázata (gőzkondicionálás)

A MIKIM Wet{0}}típusú, egycsavaros úszó haletetőgép úgy működik, mint egy száraz gép, de gőzkondicionálót is felszerel. A cefrét élő gőzzel (általában 70–90 fokos a kondicionálónál) előfőzik, mielőtt a hordóba kerül, így maga az extruder kevesebb fűtési munkát végez, és a keményítő teljesebben kocsonyásodik.

Az egyetlen csavar ezután összenyomja és elnyírja a kondicionált cefrét, átnyomva azt egy szerszámon. A sajtolószerszámnál a nyomás atmoszférikusra csökken, és a visszatartott gőz felfújja a pelletet, létrehozva a porózus, alacsony sűrűségű szerkezetet, amely 12–24 órán keresztül lebeg. A csavar sebessége, a gőz sebessége és a szerszám mérete beállított pellet átmérő (0,8–12 mm) és felhajtóerő.

A gőzkondicionálás a legfontosabb különbség a száraz zsinórtól. Növeli a víz stabilitását és emészthetőségét, ami kevesebb elpazarolt takarmányt és gyorsabb halnövekedést jelent, ez a két kar, amely eldönti, hogy a takarmányozása bevételt termel-e.

3. Nedves-típusú egycsavaros úszó halétel-készítő gép vs száraz típusú egycsavaros halétel-készítő gép

A nedves és a száraz egycsavar közötti választás leginkább a minőség és az egyszerűség függvénye:

  • Vízstabilitás.A nedves (gőz{0}}kondicionált) pelletek 12–24 órán keresztül lebegnek alacsony kioldódás mellett; a száraz pellet jól úszik, de valamivel alacsonyabb stabilitással.
  • Emészthetőség.A gőzzel{0}}előzselatinizálás 85 százalék fölé emeli a keményítő kocsonyásodását, javítva az FCR-t.
  • Kazán.Nedves kell egy kazán; szárazra nincs szüksége. A kazán költséget, helyet és kezelői képességeket növel.
  • Energia.Nedvesen kb. 50-90 kWh/tonna, beleértve a kazánt is; szárazonfutás 25-60 kWh/tonna.
  • Költség.A nedves egy{0}}csavar többe kerül, mint a száraz, de kevesebb, mint az ikercsavar-.

Ha tilápiát, harcsát és pontyot tenyészt, és a legjobb megtérülést szeretné kazán nélkül, aszáraz egy-csavar 40–2000 kg/h zsinóra karcsú választás. Ha takarmányt árul, vagy a felső víz stabilitására van szüksége, a nedves egyetlen{1}}csavar megéri a lépést.

4. Nedves Single-csavar előnyei és hátrányai (~1 t/óra)

Profik ebben a kapacitásban:

  • Ikercsavarhoz közeli minőség.A gőzkondicionálás lebegő előtolást biztosít, amely a legtöbb fajnál versenyez az ikercsavaros{0}}kimenettel.
  • Kisebb tőke, mint az ikercsavar{0}}Ezzel elkerülheti a második csavar és a meghajtó költségeit és bonyolultságát.
  • Jó zsírtartomány.Kényelmesen kezeli az akár 12 százalékos zsírtartalmú standard tápszereket is.
  • 1 t/h-nál bevált.Ez egy kiforrott, jól{0}}támogatott konfiguráció, nem szélsőséges eset.

A mérlegelés hátrányai:

  • Kazán szükséges.Tőkével, alapterülettel, üzemanyaggal vagy elektromos árammal, valamint ügyes kezet ad a gőzhöz.
  • Kövér mennyezet.Körülbelül 12 százalék feletti zsírtartalommal, egyetlen csavar is küzdhet; vagyis amikor anedves iker-csavar 1,5–2 t/h zsinórjobb eszközzé válik.
  • Átmenőképesség sapka.Az egy-csavar teteje az ikercsavar által elért

A standard fajokat kiszolgáló, 1 t/h-s akvakultúra extrudált pellet takarmánysor esetében az előnyök egyértelműen meghaladják a hátrányokat a legtöbb vásárló számára.

Wet Type Floating Feed Making MachineWet Type Floating Feed Making Machine

5. Egy-csavar kontra iker-csavar 1 t/h sebességgel: melyiket vásárolja meg?

Pontosan 1 t/h-nál a döntés a termékösszetételről és a költségvetésről szól. Válasszon nedves egycsavart{2}}, ha:

  • A tápszerek körülbelül 12 százalékos zsírtartalommal vagy az alatt maradnak (tilapia, harcsa, ponty, normál garnélarák).
  • Költségvetése az alacsonyabb tőkének és az egyszerűbb működésnek kedvez.
  • Nincs szükség az abszolút legszigorúbb sűrűségszabályozási tételre.

Válasszon nedves ikercsavart-, ha:

  • 12 százalék feletti zsírtartalmú lazacot, angolnát vagy sügér takarmányt ad hozzá.
  • A takarmányt viszonteladja, és a márka következetessége kritikus.
  • Hamarosan 2 t/h fölé kíván lépni, és szeretne egy platformot.

1 t/h sebességnél a nedves egy{1}}csavar általában nyer. Az ikercsavar az a frissítés, amelyet akkor vásárol, amikor a termék vagy mennyiség megkívánja, nem pedig korábban.

6. Az extrudálási folyamat áramlása és a gőzkondicionálás előnyei

Az 1 t/h sebességű, nedves egy-csigás áramlás magában foglalja a gőzkondicionálást is, és ennél a teljesítménynél a kondicionáló az a funkció, amely a száraz zsinórhoz képest prémiumot ér el, miközben jóval kevesebbe kerül, mint az ikercsavar{2}}. Az alábbi állomások mindegyike elmondja, hogy mit csinál, miért fontos, és a tipikus felszerelést.

1–2 T/H Nedves- típusú egycsavaros úszó haltakarmány-pellet gyártósoros teszt

1. Nyersanyag átvétel és{1}}előtisztítás

  • Mit csinál: Az ömlesztett összetevők mágnesen és szitán haladnak át, hogy eltávolítsák a köveket, a fémet és a csomókat.
  • Mennyibe kerül, ha kihagyja: egy kemény tárgy megsértheti a darálót, vagy bemetszheti az extruder csavarját, megállítva az 1 t/h sebességű vonal eltolódást a közepén{1}}.
  • Felszereltség: mágneses leválasztó és forgószita, jellemzően 0,25-0,55 kW, egy szett.

2. Köszörülés (kalapácsos malom)

  • Mire képes: 60-80 meshre csökkenti az összetevőket az egyenletes főzés érdekében.
  • Miért érdemes törődni vele: a finom, egyenletes liszt az, ami lehetővé teszi a keményítő teljes kocsonyásodását, és 8 százalék alatt tartja a finomságot.
  • Felszereltség: kalapácsos malom, jellemzően 15-30 kW teljesítményű ennél a léptéknél, egy egység.

3. Adagolás és keverés

  • Működése: az összetevőket formulára mérjük, és dupla{0}}tengelyű keverőben ±1 százalékra összeturmixoljuk.
  • Miért fontos ez az Ön számára: az egyenletes keverés egyenletes táplálékot jelent pelletenként, egyenletesebb halnövekedést és kevesebb panaszt, ha továbbértékesíti.
  • Felszereltség: szakaszos mérleg plusz keverő, jellemzően 5,5-11 kW, egy szett.

4. Gőzkondicionálás

  • Működése: élő gőzzel elő{0}}főzi a cefrét kondicionálóban az extrudálás előtt.
  • Miért érdemes törődni vele: ez az a minőségi lépés, amely 1 t/h-nál indokolja a nedveset a szárazon. A gőz növeli a víz stabilitását, így a pellet 12–24 órán keresztül lebeg, és ellenáll a kimosódásnak, valamint csökkenti az extruder által szolgáltatott energiát. A 100-B osztályban a kondicionáló dupla-rétegű (körülbelül 7,5 kW), így minden tonnát egyöntetűen-főznek elő, ezért a gőzkondicionált takarmány tartja a prémiumot.
  • Felszereltség: gőzkondicionáló plusz kazán, klímahajtás típustól függően jellemzően 1,5-7,5 kW.

5. Egy-csavaros extrudálás és puffadás

  • Mit csinál: a csavar összenyomja és elnyírja a kondicionált cefrét, majd átnyomja egy szerszámon; nyomáskioldó felfújja a pelletet.
  • Miért érdemes törődni vele: itt úszó takarmány készül, szerszámmal beállított pelletmérettel (0,8–12 mm), felhajtóerővel pedig csavarral és gőzhangolással. Egy gép szolgálja ki a lebegő és süllyedő igényeket.
  • Felszerelés: nedves egycsigás extruder főmotorral, adagolóval és vágószerszámmal. Lásd a modelltáblázatot a 7. részben.

6. Szárítás

  • Mire képes: a több-rétegű szárító 8–10 százalékra csökkenti a nedvességet.
  • A kifizetődő: a megfelelő szárítás megakadályozza a penészedést a tárolás során, és egész évben védi a raktárkészletet. Mivel a gőzkondicionáló már elvégezte a főzés nagy részét, a szárító terhelése szerény, egy másik ok, amiért a nedves-1 t/h-a szárazon felülmúlja a minőséget, ikercsigás költség nélkül.
  • Felszereltség: 3-5 rétegű szárító ventilátorral és fűtéssel, hajtás jellemzően 0,75-2,2 kW plusz fűtés, egy egység.

7. Olajpermetezés

  • Mit csinál: egy dob az extrudálás után halolajjal és attraktánsokkal vonja be a pelleteket.
  • Miért érdemes törődni vele: az utólagos-bevonat növeli az energiát anélkül, hogy lágyítaná a pelleteket, javítva a bevitelt és a növekedést.
  • Felszereltség: olajszóró dob, jellemzően 0,75 kW, egy szett.

8. Hűtés

  • Mit csinál: A számláló-áramláshűtő szobahőmérsékletűre melegíti a pelleteket.
  • Miért érdemes vigyázni: a forró pellet csomagolása páralecsapódást és repedést okoz; a hűtés stabilizálja a táska élettartamát.
  • Felszereltség: ellenáramú hűtő-, jellemzően 0,75 kW, egy egység.

9. Szűrés

  • Mit csinál: elválasztja a finomszemcséket (8 százalék alatti cél) az egész pellettől.
  • Miért érdemes törődni vele: a finomságok elpazarolják a táplálkozást és a rossz vizet; visszaküldésük visszakapja az értéket.
  • Felszereltség: vibrációs rosta, jellemzően 0,12-0,25 kW, egy szett.

10. Automatikus csomagolás

  • Mit csinál: Az elektronikus mérleg 5-50 kg-os zsákokat tölt meg és zár le.
  • Miért érdemes törődni vele: az automatikus csomagolás ±0,2 százalékos súlyt tart, és felszabadítja a munkát a kézi zsákoláshoz képest.
  • Felszereltség: automata mérleg-csomagoló, jellemzően 1,5 kW, egy egység.

1. táblázat: Teljes-soros berendezések listája (példa: 100-B / 135-B osztály, ~1 t/h)

Felszerelés Funkció Tipikus erő Menny
Elő-tisztító (mágnes + szita) Távolítsa el a köveket, fémeket, csomókat 0,25–0,55 kW 1
Kalapácsos malom 60-80 mesh méretűre őrölni 15-30 kW 1
Adagoló mérleg + keverő Mérjük le és keverjük össze ±1%-ra 5,5-11 kW 1 szett
Gőzbojler + kondicionáló Elő-pép gőzzel 1,5-7,5 kW (kond.) + kazán 1 szett
Nedves egycsavaros{0}}extruder Extrudáld és puffadj 55-90 kW (fő) + adagoló + vágó 1
Több-rétegű szárító Szárítsuk 8-10% nedvességtartalomig 0,75–2,2 kW + hő 1
Olaj permetező dob Kenje be olajjal / attraktánssal 0,75 kW 1
Ellenáramú hűtő- Szobahőmérsékletűre hűtjük 0,75 kW 1
Rezgő szűrő Távolítsa el a bírságot (<8%) 0,12-0,25 kW 1
Automata csomagoló Mérjük le és zárjuk le 5–50 kg-ot 1,5 kW 1

2. táblázat: Egész-sorra jellemző mutatók (példa: 100-B / 135-B osztály, ~1 t/h)

Indikátor Tipikus érték
Teljes vonali teljesítmény Kb. 90-140 kW (kondicionálással együtt)
Lábnyom Körülbelül 200-300 m²
Üzemeltetők 3-4 munkás
Telepítési időszak 15-30 nap
A végtermék nedvességtartalma 8–10%
A bírság mértéke a szűrés után < 8%

A ~1 t/h (100-B / 135-B osztály) adatok referencia konstrukció; az árajánlat megerősíti webhelyének elrendezését, teljesítményét, kazánméretét és alapterületét.

1-2 T/H Pet Food Fish Feed Production Line

7. Teljes nedves egy-csavaros modellválaszték (~1 t/h)

A nedves egycsavaros{0}}csavarcsalád 0,3 t/h-tól 4 t/h-ig terjed nyolc modellben. Egy 1000 kg/h-s akvakultúra extrudált pellet takarmánygyártó sornál a 100-B (0,6-0,8 t/h) és a 135-B (1,2-1,5 t/h) az 1 t/h célt tartja be, így az alapján kell választani, hogy belmagasságot vagy könnyebb lábnyomot szeretne.

Modell Kapacitás (t/h) Fő motor (kW) Adagoló (kW) Vágó (kW) Klíma (kW) Hordó szakaszok
75-B Lépjen kapcsolatba a gyárral Lépjen kapcsolatba a gyárral Lépjen kapcsolatba a gyárral Lépjen kapcsolatba a gyárral Lépjen kapcsolatba a gyárral Lépjen kapcsolatba a gyárral
85-B 0.3–0.5 30 0.75 0.75 1.5+1.5 (kétrétegű) 5 szakasz
90-B 0.5–0.6 37 1.5 2.2 5.5 5 szakasz
100-B 0.6–0.8 55 1.5 2.2 7.5 6 szakasz
135-B 1.2–1.5 90 2.2 3 11 6 szakasz
145-B 2.0–2.5 110 2.2 3 15 6 szakasz
160-B 3.0–4.0 160 3 5.5 18 6 szakasz
175-B Kapcsolatfelvétel a gyárral (nagy{0}}kapacitású modell) 200 3 7.5 22 6 szakasz

Vegye figyelembe a két-rétegű kondicionálót a 85-B (1.5+1.5 kW) teljesítményű két-fokozatú előfőzéshez, és hogy a hordók száma 5-ről 6-ra nő, ahogy a kapacitás növekszik a tartózkodási idő meghosszabbítása érdekében. A 75-B és 175-B specifikációkat megrendelésenként igazoljuk vissza, ezért ezekért a modellekért forduljon a gyárhoz.

1-2T/H Commercial Use Fish/pets Feed Pellet Production Line1-2T/H Commercial Use Fish/pets Feed Pellet Production Line

Párosítsa a modellt és az árat:küldje el a célteljesítményt és a fajtát, mi pedig kiválasztjuk a nedves egyetlen-csavarméretet, méretezzük a kazánt, és megadjuk a teljes sort az átfutási idővel.Mérje meg a nedves egycsavaros{0}}soromat

8. Tilápia, harcsa és akvakultúra takarmánya 1 t/óra

Gőz-kondicionált, nedves egyetlen-csavarral 1 t/h sebességgel prémium minőségű lebegő takarmányt állít elő standard fajok számára, és a gőz az, amivel több helyi növényi fehérjét használhat fel, mint egy száraz zsinór. Kiindulási pontok:

  • Tilapia (steam{0}}kondicionált lebegő hírcsatorna):ivadék 0,8-1,2 mm, termesztő 2-4 mm, piac 4-6 mm, fehérje 28-36 százalék. Egy tipikus növekedési{9}}keverékben körülbelül 30 százalék a nyersfehérje. 12% hallisztet, 28% szójalisztet, 22% kukoricát vagy rizskorpát, 18% búzalisztet, 4% halolajat és 2% vitamin{18}}ásványi előkeveréket használ. Mivel a kondicionáló 85 százalék felett zselatinizálja a keményítőt, ez a magasabb-növényi keverék ugyanúgy emészt, mint a száraz vonal alacsonyabb{22}}növényi keveréke.
  • Harcsa (lassan-süllyedő vagy süllyedő):fiatal 1,5-2,5 mm, felnőtt 4-6 mm, fehérje 32-36 százalék. A gőzös előfőzés- lehetővé teszi, hogy a búzaliszt enyhén megnövelje a kötőanyagot anélkül, hogy a főzőt károsítaná, így a harcsa több növényi fehérjét fogad be, és Ön csökkenti a tápszer költségét.
  • Ponty és más mindenevő:3-5 mm, fehérje 28-35 százalék. A ponty tolerálja a magasabb rosttartalmat, amit a gőzkezelés is lágyít.

Egy 1 t/h nedves egy-csavarnál a kondicionáló dupla-rétegű a 100-B osztályon (körülbelül 7,5 kW), így minden tonnát egyenletesen-főzünk elő, és a tilápia- és harcsaételek tételenként egységesek maradnak. Ez az adag konzisztenciája az igazi oka annak, hogy a gőzzel kondicionált takarmány prémiummal rendelkezik a száraz teljesítményhez képest. Ugyanaz a gép továbbra is készít úszó és süllyedő pelletet a csavar, a gőz és a szerszám beállításával, így egy sor fedi a felületi és alsó adagolókat.

Ha csak az extruderre van szüksége, nem pedig egy teljes sorozatra, tekintse meg a mi oldalunkatúszó haletetőgéphatótávolság.

9. Ár, befektetés és megtérülés egy 1 t/h Aquafeed üzem esetében

Egy 1 tonna/órás akvakultúra extrudált pellet adagolósor nedves egycsigás extruderrel általában 40 000–120 000 USD-ba kerül, az automatizálástól, acélminőségtől, szárítótól és kazántól függően. Ez egy középs-sáv: több, mint egy száraz vonal, kevesebb, mint ikercsavar-, és ez rögzíti a legtöbb gőz-kondicionálási minőségnövekedést.

1 t/h-val, napi 8 órában, 300 napon keresztül az üzem körülbelül 2400 tonnát termel évente. Ha a kereskedelmi takarmány tonnánként 400–700 USD-ba kerül, és a helyszínen -300–500 USD/tonna áron készít ezzel egyenértékű minőséget, a megtakarított vagy tonnánkénti árrés nagyjából 50–200 USD. 2400 tonnán keresztül, azaz évi 120 000–480 000 USD értékben, a frissesség és az ellátásbiztonsági{19}}növekedés előtt.

Csak szemléltetésképpen (nem valódi vásárló): egy horgászszövetkezet, amely 100-B zsinórt üzemeltet körülbelül 0,7 t/h-val a tagsági tavakhoz, kereskedelmi takarmányt vásárol 500 USD/tonna áron, és ezzel egyenértékű minőséget 360 USD/tonna áron készít, körülbelül 140 USD-t takarít meg a nagyjából 1700 tonnán keresztül, a zsinór frissessége évente kb.0 USD24.

A 70 százalékos vagy magasabb kihasználtság mellett működő üzemek megtérülése általában 8-15 hónapra esik. Az energia tonnánként körülbelül 50-90 kWh, beleértve a kazánt, egy kis szelet a nyersanyagok mellett, a költségek 60-70 százalékával. Mint minden üzem esetében, befektetés előtt biztosítsa-az elszállítást vagy a saját gazdaságot, mert az 50 százalék alatti kihasználtsági fix költségek eltörölhetik az árrést.

10. Hogyan indítsunk akvakultúra-takarmány-előállító vállalkozást

Egy 1 t/h vízi takarmányozási vállalkozás indítása egyértelmű utat követ:

  1. Állítsa be a napi mennyiséget.Szorozzuk meg a biomasszát a napi etetési sebességgel (a testtömeg 2–5 százaléka), és osszuk el az üzemórákkal, hogy kg/h-t kapjunk.
  2. Válasszon fajt és úszó/süllyesztő keveréket.Ez beállítja a szerszám méretét, és megerősíti, hogy a nedves egyetlen{0}}csavar a megfelelő réteg.
  3. Válassza ki a modellta 7. szakasz táblázatából, amely lefedi az Ön t/h-t belmagassággal (100-B vagy 135-B ~1 t/h esetén).
  4. Tervezze meg a kazánt.A nedves vezetékekhez gőzre van szükség, ezért olcsó kazánméret, tüzelőanyag és egy kis kazánház.
  5. Erősítse meg a segédprogramokat.A vonalak 3 fázisú tápellátással működnek (általában 380V/50Hz vagy 220V/60Hz régiónként).
  6. Kérjen tervrajzot és árajánlatot.A MIKIM visszaküldi az üzemrajzot, a berendezések listáját a teljesítményekkel, az átfutási idővel és az árral.
  7. Telepítés, betanítás és indítás.A MIKIM mérnökei irányítják a telepítést, és betanítják csapatát a csiszolásról, az extrudálás hangolásáról és a szerszámcseréről (általában 30–45 perc).

Kérje meg konfigurált árajánlatát most:adja meg a napi takarmány mennyiségét, a célfajtát és a lebegő-vagy-süllyesztési arányt, és mi megmérjük a nedves egy-csigás extrudert, a kazánt és minden állomást, majd küldünk egy konfigurált árajánlatot.Kérjen konfigurált árajánlatot

Fedezzen fel többetHaltakarmány gyártósoropciók a MIKIM-től a tilápia-, harcsa- és ráktakarmányhoz.

Hiteles hivatkozások:A takarmány extrudálásával és feldolgozásával kapcsolatos háttérinformációkért lásd aFAO kézikönyv az extrudált aquafeedről, aWorldFish: a takarmány a működési költség 30-70%-a, és aVízi takarmánygyártási műszaki útmutató.

GYIK

1. kérdés: A nedves, egycsavaros{1}}vezetékhez szüksége van gőzkazánra?

A:Igen. A nedves egycsigás extrudáláshoz gőzkondicionálás szükséges a hordó előtt, ezért a kazán az üzem része. Megnöveli a tőke- és működési költségeket a száraz vonalhoz képest, de nagyobb vízstabilitást és emészthetőséget biztosít, mint a gőzzel kondicionált takarmány.

2. kérdés: A Wet{1}}type Single-Screw lebegő haltakarmány-pelletkészítő gép készíthet úszó és süllyedő takarmányt is?

A:Igen. A csavar sebességének, a gőz sebességének és a matrica beállításával a nedves egyetlen-csavar lebegő, lassan-süllyedő vagy süllyedő pelleteket termel. Az egyik gép tilápia-, harcsa-, ponty- és hagyományos garnélarák étrendet szolgál fel.

3. kérdés: Milyen kapacitást válasszak körülbelül 1 t/h-hoz?

A:A 100-B (0,6–0,8 t/h) és a 135-B (1,2–1,5 t/h) az 1 t/h célt zárójelbe teszi. Válassza a 100-B-t, ha kisebb alapterületet szeretne, vagy a 135-B-t, ha 1 t/h feletti belmagasságot szeretne. Hagyjon 20–30 százalékos belmagasságot, hogy a vonal ne legyen a határon egész nap.

4. kérdés: Mennyi helyre és hány dolgozóra van szüksége a vonalnak?

A:Egy ~1 t/h nedves egycsigás üzemhez általában körülbelül 200–300 m² (kazánházzal együtt) és 3–4 kezelőre van szükség. A végső helyigény az elrendezéstől, a szárító hosszától és a tömeges tárolástól függ.

5. kérdés: Mennyi idő múlva térül meg az üzem?

A:70 százalékos vagy magasabb kihasználtság esetén a megtérülés általában 8 és 15 hónap közé esik, a helyi nyersanyag- és takarmányárak, valamint a napi üzemórák miatt. 50 százalékos kihasználtság alatt a gazdaságosság gyengül, ezért befektetés előtt győződjön meg arról, hogy -elveszi. Küldje el számait személyre szabott becsléshez.

Népszerű tags: 1000 kg/h akvakultúra takarmány pellet gyártósor, Kína 1000 kg/h akvakultúra takarmány pellet gyártósor gyártók, beszállítók, gyár, Kutya étkezés gyártósor, Haladagolási vonal a halat töltőanyagokhoz, Hal étkezési pelletgyártó sor, úszó takarmánytermelő vonal, úszó, úszó halalás extruder vonal

Akár ez is tetszhet

Bevásárlótáskák